GusGus odštartuje ďalší magický elektronický výlet v Ateliéri Babylon

Po úspechu na minuloročnom festivale Pohoda sa islandská elektronická legenda GusGus vracia na Slovensko do klubu, kde je ich koncert dokonalým zážitkom.  

Birgir Þórarinsson og Daníel Ágúst Haraldsson

Daníel Ágúst Haraldsson a Birgir Þórarinsson (a.k.a. Biggi Veira) prídu do bratislavského Ateliéru Babylonv rámci svetového turné vo štvrtok 9.mája 2019. GusGus sú už aj u nás známi tým, že si každý koncert užívajú naplno a skladby naživo upravujú podľa momentálnych pocitov a atmosféry, ktorú im na vystúpení vytvoria diváci.

Bratislavský koncert nebude výnimkou a ich stála potreba vyvolať si hudbou na pódiu zimomriavky sa určite prenesie aj na návštevníkov. Toto príjemné spojenie s hudobne jedinečným mixom žánrov elektronickej hudby všetkým zúčastneným ponúkne výnimočný koncertný zážitok. Skladby z minuloročného albumu Lies Are More Flexible, ale aj množstvo úspešných trackov z predchádzajúcich albumov s nezameniteľným spevom Daníela Ágústa zaručujú magický výlet do sveta elektronickej hudbnej fantázie.

Ich povestné severské tajomno sa v klubovom prostredí vždy postupne zmení na silnú vzájomnú výmenu emócií medzi pódiom a hľadiskom. To všetko potvrdili už niekoľkokrát na vypredaných koncertoch na Slovensku. 

Vstupenky na ich tohtoročný koncert GusGus 9. mája 2019 v Ateliéri Babylonsú už v predaji na:  http://atelierbabylon.sk/event/533-gusgus-live-in-bratislava

Informácie a foto pre Music4u.sk poskytol Rado Messa.