Vychutnajte si november v KC Dunaj

Prinášame vám prehľad toho, na čo sa môžete v mesiaci november tešiť v priestoroch KC Dunaj v Bratislave. Zoberte so sebou priateľov, dobrú náladu a poďte sa zabaviť.

sobota 10.11. 22:00 – Okamžité krepčenie

Naša potrebná dávka hip-hopu s nadupanou klubovou atmosférou! Nahoď sa do nálady a vychutnaj si s nami legendárny žúr, ktorý s hravosťou mieša old school s nu schoolom a ktorý sa nebráni ani vplyvom trapu, RnB či funku. Spoza mixpultu nás budú baviť DJ Maztah, Abe Beats a Metys.

https://www.facebook.com/events/479884852532037/

piatok 16.11, 22:00 – Kubánska noc

Viva La Musica Cubana! Nechajte sa opojiť sladkými aj sviežimi rytmami s miestom výroby Kuba. Do tanca nám zavelia salsa, merengue, bolero, cha cha cha a mambo obohatené prímesou jazzu, funku a reggae. Ohňostroj energie nám predvedie kapela Atarés a skvelí DJi Mario a El Rey.

https://www.facebook.com/events/709649192736891/

23.11. 22:00 RETRO vinyl • oldies • party

Zvonček zvoní, deň už končí, po schodoch sa beží. Hudba lezie z reprákov a je náhle svieži, zábavný čas! Hodina párty RETRO odbila a my si spolu vychutnáme to najlepšie, čo 70. a 80. roky ponúkajú! Čakajú nás legendárne hity rock’n’rollu, diska a československého soc-popu, ktoré roztočí kapela Ginger Chocolate a DJi Arnoštek a Ceil. Kus atmosféry nám vyčarí aj dobová výzdoba, legendárne pochutiny a kultové hry.

V retro štýle vás čaká:

  • Výzdoba. Atmosféru doplnia vinylové platne, dobové časopisy, plagáty, letiaci Sputnik, girlandy z retro vlajok, retro telefón, stena z Rubikovej kocky a lampiónový sprievod na terase.
  • Živá kapela Ginger Chocolate. To sú dve rozbláznené speváčky, ktorým kryje chrbáty trojčlenná muzikantská skupina. V ich podaní ožíva starý rock, rock’n’roll a ďalšie žánre. Zafixujte si vlasy, bude to poriadna dávka energie!
  • Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako Playstation, Atari a Super Nintendo. V ponuke budú hry Super Mario, Contra, KIrby’s Adventure, Asterix a Obelix, Battle City.
  • Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty ako Piknik, Pikao, Arašidové chrumky, karamelové lízanky, Sójové rezy, cukríkové náhrdelníky, farebné lízanky, Klokanky, doxy cukríky, pedro žuvačky, Kyslé lízanky, Deva čokoládky a farebné malinovky.
  • Spoločenské hry. Stolný hokej a stolný futbal, stavebnica Merkur – raketoplán, Logic, šach, skákanie škôlky, Grafomagická kresliaca tabuľka, Človeče, nehnevaj sa a magnetické rybičky.
  • Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.
  • DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.
  • DJ Ceil prepadol hraniu pred viac ako desaťročím a odvtedy zbiera kvalitné i raritné LPčká. Dnes ich má cez 1 500 a vo svojej zbierke buduje kompletné diskografie kapiel a interpretov do začiatkov elektronického zvuku začiatkom 80-tych rokov, ako napríklad Marvina Gaya, Jamesa Browna či L.T.D.
  • Originálna projekcia od VJ Bliksa
  • Písací stroj ako guestbook.

https://www.facebook.com/events/881963665344393/

Informácie a foto pre Music4u.sk poskytla Stanka Obložinská.

Read Previous

Veľký hudobný festival v centre Prahy láka na Morcheebu a Kraftwerk

Read Next

Florence + The Machine otvoria Colours of Ostrava 2019