Turné LUNETIC k 20. výročiu na scéne odštartovalo prvým vypredaným koncertom!

Tento týždeň sa začína veľké narodeninové turné českého hudobného fenoménu, skupiny Lunetic. Koncertnú šnúru odštartovala chlapčenská skupina symbolicky v piatok vo svojom rodnom Litvínove. Turné sa ešte len začína a už tento prvý koncert bol beznádejne vypredaný.

Najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa vracia v hudobnom comebacku roka na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej 4-člennej zostave s Martinom Kociánom. Boyband, ktorý spôsobil v 90. rokoch hotovú hudobnú hystériu, odohrá túto jeseň až 22 koncertov v Slovenskej a Českej republike. Na Slovensko zavíta v rámci turné na 3 veľké koncerty v novembri tohto roka.Vstupenky na slovenské koncerty sú v predaji exkluzívne v sieti Predpredaj.sk:

www.predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/lunetic-tour/

 V rámci slovenskej časti turné Lunetic vystúpi vo štvrtok 15. novembra v bratislavskom Majestic Music Clube, v piatok 16. novembra v prešovskom Encore clube a v sobotu 17. novembra v banskobystrickom klube Ministry of Fun. Boyband pricestuje na Slovensko v sprievode živej kapely.

Aby svojim slovenským fanúšikom skrátil dvojmesačné čakanie na koncerty, posiela im Lunetic osobnú videopozvánku: www.youtube.com/watch?v=

 

Ako prekvapenie pre svojich priaznivcov pridal Lunetic do predaja na slovenské koncerty v Bratislave a Banskej Bystrici špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej. Autogramiády sa uskutočnia v deň koncertov, v kluboch, kde sa koncerty odohrajú. Po zakúpení tejto špeciálnej vstupenky budú mať fanúšikovia zaručený vstup na koncert v Bratislave alebo v Banskej Bystrici a zároveň skorší vstup do klubu, kde sa uskutoční autogramiáda pred koncertom. V predaji na exkluzívne dve autogramiády je dohromady iba 200 vstupeniek, 100 v Bratislave a 100 v Banskej Bystrici.

„Veľmi nás teší záujem fanúšikov o koncerty Luneticu. Vidno, že skalní priaznivci si chcú na narodeninovom turné zaspomínať na časy, kedy Lunetic v Čechách a na Slovensku spôsobil hotovú hudobnú hystériu. Niektoré druhy vstupeniek sú už takmer vypredané. Obzvlášť rýchlo sa míňajú vstupenky na bratislavský koncert,“ prezradili organizátori turné.

Informácie a foto pre Music4u.sk poskytla Adriána Čahojová.