Sziget začína vo veľkom! Ed Sheeran prvým headlinerom ročníka 2019

Sziget 2019, ktorý bude od 7. do 13. augusta v blízkej Budapešti, dnes zverejnil prvého headlinera. Festival, ktorý patrí medzi najlepšie a najnavštevovanejšie európske festivaly, otvára line-up hviezdou svetového formátu – Edom Sheeranom!Jeho hity ako Shape of You, Photograph, Thinking Out Loudmu priniesli nielen celosvetový úspech, ale aj titul kráľ popu. Na Szigete sa predstaví v stredu 7. augusta 2019.

Ed Sheeran začal svoju kariéru ako pouličný hudobník na uliciach Londýna a prespával u kamarátov. O desať rokov neskôr koncertuje na  vypredaných štadiónoch, s gitarou spieva pre stovkami tisícok fanúšikov po celom svete. S tromi UK No1 albumami a piatimi UK No1 singlami zahrá už v auguste na hlavné pódium Sziget festivalu.

Sziget štartuje predpredaj na rok 2019 už 1. októbra o 10:00 hod. Aj tento rok prináša prvým Szigeťanom, ktorí si kúpia lístky počas prvých 24 hodín predpredaja, nielen najlepšiu cenu 7-dňovej alebo 5-dňovej permanentky, ale aj exkluzívne Sziget vecičky ako čiapka, taška, kovová slamka, nášivky, odznaky a nálepky.

Bližšie informácie o festivale a vstupenkách nájdete na www.szigetfestival.com.

Informácie a foto pre Music4u.sk poskytla Silvia Turnerová.

Read Previous

Metronome Festival Prague 2019 oznamuje prvú zahraničnú hviezdu. Bude ňou londýnska Morcheeba!

Read Next

Bratislava vo štvrtok privíta americkú formáciu Son Lux, predskakovať jej bude xylofonista z Ghany