Na Balaton Sound 2018 pribudli Alesso, Axwell Λ Ingrosso aj Craig David

Balaton Sound, ktorý je 5 dní non-stop trvajúcim plážovým festivalom, konajúcim sa na jedinečnom brehu jazera Balaton, odhalil v rámci Fázy dva line up, ktorý uvidíte na tomto maďarskom festivale medzi 4. a 8. Júlom. Počas týchto dní, budete mať možnost vidiet pôvodných členov zoskupenia Swedish House Mafia a ničiteľov pódii Axwell Λ Ingrosso, ktorí sa zhostia hlavného stagu počas 8. júla.

Ich ostatný album ‘More Than You Know’ z leta 2017 ( dosiahol 400 miliónov vypočutí na Spotify) a my sa tešíme, že sa na Balatone spolu s nimi predstaví ich švédsky kamoš Alesso, ktorý to odpáli na hlavnom pódiu 4. Júla.

5 dňová šialená párty a sestra Sziget festivalu, tiež privíta mená ako Martin Solveig, Disciples, a britského pioniera garagu Craiga Davida, ktorý so sebou privezie svoju TS5 show, ktorú odštartuje 7. Júla v Jager arene a táto sa bude niesť v štýle jeho úspešného albumu ‘The Time Is Now.’

Rudimental sú veľmi dobre známi vďaka spolupráci s Ella Eyre na ‘Waiting All Night’. A práve ona je súčasťou fázy dva spolu s umelcami ako Vini Vici, Carnage, Night Lovell, Nghtmre, a umelkyňou z New Yorku, glam star Princess Nokia. Súčasťou fázy jedna boli umelci ako Martin Garrix, Jonas Blue, DJ Snake, a The Chainsmokers.

 

5 dňová vstupenka na Balaton Sound dá každému návštevníkovi tejto šialenej plážovej párty možnosť naplno si vychutnať jazero Balaton a všetko čo k nemu patrí. Vďaka 3 dňovým vstupenkám bude mať každý fanúšik užiť si tri hlavné dni festivalu podľa vlastného výberu (4-5-6 Júla) alebo (6-7-8 Júla). Tým, ktorí hľadajú extra komfort navyše, sú k dispozícii VIP vstupenky a VIP denné vstupenky, ktoré vám umožnia príchod cez zvláštny VIP vstup a prístup do VIP priestorov a na vyvýšené “Grand Stand” pódium, ktoré je umiestnené oproti Main Stagu.

Informáci a foto pre Music4u.sk poskytol Michal Jančat.