VYHODNOTENÉ: Súťaž o 2×2 vstupenky na festival Colours of Ostrava 2017

Šestnásty ročník Colours of Ostrava prebehne od 19. do 22. júla opäť v unikátnom industriálnom areáli Dolních Vítkovic. K hlavným oznámeným menám patria tentokrát Jamiroquai, Imagine Dragons, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Laura Mvula, UNKLE, Afro Celt Sound System, ale aj Nouvelle Vague.

Kedže dnes máme Deň víťazstva nad fašizmom, rozhodli sme sa vás potešiť novou súťažou o 2×2 vstupy na tento unikátny letný festival, kde vás čaká viac ako 350 programových položiek na 20 otvorených a krytých scénach

K tradičnému servisu pre návštevníkov patrí stanové mestečko pri Slezskomoravskom hrade, pitná voda v areáli zadarmo, zľava VLAK+ s ČD, rezervácie miest v sále Gong vopred, veľkoplošné projekcie, požičovňa bicyklov spoločnosti Kola pro Afriku, tribúny, vratné poháre NickNack a pod.

Music4U.sk vám v spolupráci s organizátorom prináša spomínanú súťaž . Stačí, ak nám správne odpoviete na súťažnú úlohu:

„Napíšte nám aspoň piatich účinkujúcich slovenskej scény na tohtoročnom festivale Colours of Ostrava!“

 

Svoje odpovede posielajte na sutaz@music4u.sk s predmetom Sutaz s Colours of Ostrava. K odpovedi, prosím pripíšte svoje meno, priezvisko a telefónne číslo. Súťaž potrvá do 15. júna 2017 09:00.

VÝHERCOVIA:

1. Peter Sivák + 1

2. Michaela Chovancová + 1 

GRATULUJEME a prajeme príjemný kultúrny zážitok! 🙂