VYHODNOTENÉ: Súťaž o 2×2 vstupenky na benefičný festival Hudba bez bariér

Benefičná cyklistika Parasport24 Tour oslávi svoje desiate výročie naozaj unikátnym spôsobom – v rámci cyklotýždňa Parasport24 Tour 2017 zorganizuje tiež veľký benefičný koncert Hudba bez bariér 2017 a my máme pre Vás súťaž o vstupenky!

Benefičný koncert / Hudba bez bariér / skvelá hudobná párty, je zložený z viacerých Slovenských interpretov ako sú Desmod, Polemic, Peter Bič Project, Bekim, Martin Harich, Sima Martausová, Celeste Buckingham, ku ktorým sa pridajú ďalší ešte ďalší, aby spoločne urobili akciu pre širokú verejnosť, výťažkom na charitatívne účely Oz Parasport24.

Hudba bez bariér 2017, 30. máj, Banská Bystrica – zimný štadión. Práve tam sa uskutoční tohtoročná edícia Hudby bez bariér. Je to tretie pokračovanie úspešného projektu pod hlavičkou OZ Parasport24, kotý spája množstvo hudobných interpretov pre dobrú vec.

Music4U.sk vám v spolupráci s organizátorom prináša spomínanú súťaž . Stačí, ak nám správne odpoviete na súťažnú úlohu:

„Kedy odštartovala benefičná cyklistika Parasport24 Tour poprvýkrát charitatívny cyklopelotón?“

Pomôcka na: Parasport Tour24 sa tento rok spojí s koncertom Hudba bez bariér

 

Svoje odpovede posielajte na sutaz@music4u.sk s predmetom Sutaz s Hudba bez barier. K odpovedi, prosím pripíšte svoje meno, priezvisko a telefónne číslo. Súťaž potrvá do 23. mája 2017 09:00.

VÝHERCOVIA:

1.Roman Kapusta + 1

2.Lenka Jombíková + 1

GRATULUJEME!