VYHODNOTENÉ: Súťaž o 2×2 vstupenky na festival Colours of Ostrava 2016

Festival Colours of Ostrava sa uskutoční od 14. do 17. júla 2016 v úchvatnom industriálnom areáli Dolních Vítkovic. Hlavnými hviezdami Colours of Ostrava sú Underworld, Tame Impala, Of Monsters and Men, M83, Passenger, Thievery Corporation, ANOHNI, Kodaline, The Vaccines alebo Slowdive. 

2016_04_11_fb_cover

Viac ako 300 programových bodov (okrem koncertov aj divadlá, filmy, workshopy, diskusie, výtvarné aktivity) vrátane fóra Meltingpot prebehne na viac ako 22 otvorených a krytých scénach.

2016_02_17_meltingpot

K tradičnému návštevnickému servisu budú patriť dve stanové mestečká (jedno tesne vedľa areálu), Family park a Detská zóna s programom, pitná voda zdarma, zľava VLAK+ s Českými dráhami, veľkoplošné projekcie, požičovňa bicyklov, tribúny, program pre zdravotne znevýhodnených návštevníkov Colours bez bariér a výhodné vstupy do objektov v Ostrave Colours Plus a pod.

Music4U.sk vám v spolupráci s organizátorom prináša súťaž o 2 x 2 vstupenky na festival Colours of Ostrava 2016. Stačí, ak nám správne odpoviete na súťažnú úlohu:

„Napíšte nám aspoň 3 účinkujúcich slovenskej scény na tohtoročnom festivale Colours of Ostrava!“

Svoje odpovede posielajte na sutaz@music4u.sk s predmetom Sutaz s Colours of Ostrava. K odpovedi, prosím pripíšte svoje meno, priezvisko a telefónne číslo. Súťaž potrvá do 22. júna 2016 09:00.

Výhercovia:

Vladimír Oravec + 1

Nela Kvapilíkova + 1

Gratulujeme!