VYHODNOTENÉ: Súťaž o lístky na Jazz Fest Wien 2014 – Al Jarreau/Sinéad O’Connor

Chceli by ste sa zúčastniť jedinečných koncertov na Jazz Fest Wien 2014 v Rakúsku a ochutnať tak atmosféru Viedenskej štátnej opery? Zapojte sa s nami do súťaže o 2 lístky na koncert Al Jarreau a o 2 lístky na koncert Sinéad O’Connor.

jazz_fest_wien

Počas dvoch týždňov trvania festivalu sa tento rok odohrá vo Viedni tridsať päť koncertov. V bohatom programe ponúka Jazz Fest Wien 2014 známe mená svetového jazzu, ako sú spevák Al Jarreau, speváčky Buika, Natalie Cole, Malia, Nikki Yanovsky, gitaristi slovák Andreas Varady, Al Di Meola, klavirista Gerald Clayton, alebo saxofonistka Melissa Aldana. Kompletný program si môžete pozrieť na domovskej stránke festivalu. Pozor, množstvo z koncertov má vstup zdarma!

Music4U.sk vám v spolupráci s organizátorom prináša súťaž o 1×2 lístky na koncert Al Jarreau a o 1×2 lístky na koncert Sinéad O’Connor. Stačí, ak nám správne odpoviete na súťažnú otázku:

„Ako sa Al Jarreau volá celým menom a ako sa volá známa skladba, ktorú naspieval s Georgeom Bensonom ?“

Svoje odpovede posielajte na sutaz@music4u.sk s predmetom Sutaz s Jazz Fest Wien. K odpovedi, prosím pripíšte svoje meno, priezvisko, koncert o ktorý máte záujem a telefónne číslo. Súťaž potrvá do 1.júla 2014.

 Výhercovia:

Al Jarreau – Monika Bittnerova + 1
Sinead O Connor – Lubomír Duban + 1

GRATULUJEME!