Tarja prinesie špeciálny koncert aj raritné CD

Nové, zberateľské CD „Left in the Dark“ ešte pred jeho oficiálnym vydaním budú môsť získať slovenskí fanúšikovia speváčky Tarji Turunen priamo na jej bratislavskom koncerte! Legenda melodického metalu zahrá v moderných priestoroch refinery gallery 7. novembra 2014. Lístky sa predávajú v sieti Eventim.sk.

tarja_2014

Fínska krásavica prinesie výnimočný koncert. Zaznejú najväčšie hity v nových úpravách ako aj nové skladby. V predajnej sieti Eventim.sk sú klasické vstupenky za 29€ ako aj exkluzívna kombinácia vstupenka + CD Left in the Dark za 35€. Obmedzený počet fanúšikov si tak zaistí zberateľskú nahrávku niekoľko týždňov predtým, než sa dostane do oficiálnej distribúcie. CD dostane návštevník priamo pri vstupe na koncert.

Tarja – Victim of Ritual

Pôvodným menom Tarja Soile Susanna Turunen Cabuli pôsobila do roku 2005 v skupine Nightwish a dodnes je mnohými považovaná za symbol tejto kapely. Jej prvý sólový album Henkäys Ikuisuudesta („Dych večnosti“) s vianočnou tématikou vyšiel v roku 2006. V roku 2007 vyšiel Tarji druhý sólový album s názvom My Winter Storm. Z neho pochádzajú aj single I Walk Alone a Die Alive. V decembri roku 2008 vyšiel Tarjii singel The Seer, ktorý sa nachádzal aj ako bonus pre špeciálnu britskú verziu albumu My Winter Storm. What Lies Beneath uzrel svetlo sveta v roku 2010 a zatiaľ posledné CD Colours in the Dark v auguste minulého roku.

Informácie a foto pre Music4U.sk poskytol Tomáš Holetz.

Read Previous

CibulaFest 2014 začne zostra. Warm up bude plný rockových hviezd

Read Next

Zo Svetlanny sa stal úplne nový človek. V klipe Motýľ ju nespoznáte.