Tomáš Klus vypredal koncerty v priebehu jedného dňa

Český hudobný fenomén posledných rokov Tomáš Klus sa chystá dobyť už aj Slovensko. V rámci svojho blížiaceho sa turné Proměnamě má naplánovaných 18 koncertov v Česku a u nás sa predstaví v piatich mestách. Na cestách tak strávi celé dva mesiace. Koncerty v Prahe a Brne boli vypredané v priebehu jedného dňa.

klus_turne

Tomáš Klus v uplynulých rokoch raketovým spôsobom zaútočil na vrchol popularity u našich západných susedov a právom tak dokázal v roku 2012 zosadiť z trónu v ankete Zlatý slávik dlhé roky neohrozeného Karla Gotta. Dôkazom toho sú aj vypredané koncerty, čo sa v Česku na Slovensku darí len málokomu. I keď na svoje české turné vyráža až v apríli, v Prahe a v Brne už pridal ďalšie koncerty, ktoré sa vypredali rovnako rýchlo.

Tomas Klus (1)

Na Slovensko príde až v máji a už dnes je jasné, že ho aj u nás budú čakať plné sály. „Je to neuveriteľne charizmatický človek a je vidieť, že jeho popularita stúpa aj u nás. V máji sa tak majú Slováci na čo tešiť,“ povedal organizátor slovenskej časti turné Proměnamě. To odštartuje 20. mája v Bratislave a zakončí 27. mája v Banskej Bystrici. Okrem týchto dvoch miest sa predstaví aj v Žiline, Trenčíne a v Nitre.

Termíny slovenských koncertov Tomáša Klusa:

20. 5. 2014 – Bratislava – MMC

22. 5. 2014 – Žilina – Holiday Inn Millenium

23. 5. 2014 – Trenčín – Piano Klub

26. 5. 2014 – Nitra – PKO

27. 5. 2014 – Banská Bystrica – Ministry of Fun

Informácie a foto pre Music4U.sk poskytol Dodo Mikláš.

Read Previous

Na festival Uprising príde jamajská legenda Jimmy Cliff

Read Next

Fink a Jazzanova sa na Slovensku zdržia o čosi dlhšie, vystúpia aj v Banskej Štiavnici!