Whitesnake po 19 rokoch opäť v Bratislave!

Po dlhých 19 rokoch sa na Slovensko vracia legendárna kapela Whitesnake! Hardrocková kapela založená spevákom Davidom Coverdaleom, ktorý predtým spieval v legendárnych Deep Purple, vystúpi v bratislavskej Aegon Aréne NTC 16.júna 2013 ! Práve tento rok, keď uplynie 35 rokov od vydania ich prvého albumu Trouble, sa vydávajú na turné Year of the Snake 2013.

Počas svojej kariéry bola skupina prirovnávaná k Deep Purple a to nielen preto, že jej členmi boli okrem Coverdala aj Jon Lord a Ian Paice, ale aj vďaka ich vynikajúcemu hudobnému prejavu a štýlu. Album s názvom Whitesnake, ktorý bol označený ako album roku 1987, ich definitívne posadil na rockový trón, keď sa z neho predalo viac ako 15 miliónov albumov. Popularitu im priniesli najmä veľmi silné rockové skladby, ale aj nezabudnuteľné lovesongy  ako Here I Go Again, či Is This Love. Za svoju 35 ročnú kariéru nahrali dokopy 11 albumov, z ktorých sa predalo dokopy takmer 30 miliónov kusov a viac ako polovica bola ocenená platinovou platňou.

Na koncertných podiách títo páni podávajú skvelé výkony už viac ako 40 rokov, záujem o ich tvorbu je stále obrovský a ich hity si na koncertoch vychutnávajú všetky generácie dodnes.

David Coverdale, Doug Aldrich, Reb Beach, Michael Devin a za bicími opäť Tommy Aldridge to je zloženie legendárnej kapely Whitesnake, ktorá pre Vás prinesie poriadnu dávku rocku už 16. júna 2013v Aegon Aréne NTC v Bratislave. Príďte si spolu s nimi zaspievať ich najväčšie hity a zažiť jedinečnu atmosféru, ktorú Vám prináša agentúra VAGABOOND!

Informácie a foto pre Music4U.sk poskytol Michal Očovan.