Habera a Team sľubujú veľkolepú koncertnú show

Česko-slovenská pop-rocková legenda, skupina Team a Pavol Habera, sa v máji vydáva po štyroch rokoch na svoje posledné spoločné turné. Fanúšikom sľubuje pri tejto príležitosti jedinečnú a svoju doposiaľ najväčšiu pódiovú show. Pavol Habera prezradil zopár detailov o pripravovanom turné Habera & Team Final tour 2012.

Samotné pódium s rozmermi 24 x 12 metrov poskytne Teamu dostatočný priestor na poriadnu show. Koncert môžu fanúšikovia pohodlne sledovať aj z väčšej vzdialenosti, pretože sa bude prenášať na veľkoplošnú obrazovku o veľkosti 100 metrov štvorcových. Zvuk vynikajúcej kvality garantuje systém K1 od L-Acoustics, ktorý používajú najväčšie svetové hviezdy, ako napríklad Phil Collins a Red Hot Chili Peppers a je to momentálne to najlepšie na trhu. Svetelné efekty budú rovnako vo svetovom štandarde a celú show bude prepravovať 7 kamiónov, čo je v  československom meradle úctyhodný počet. Celý štáb, ktorý sa podieľa na príprave a priebehu turné, má takmer 150 členov.

 Slovami Pavla Haberu:

"Po takmer 30 rokoch od vzniku TEAMu chceme uzavrieť jednu mimoriadnu a úspešnú kapitolu našich hudobných životov a najlepší spôsob je zahrať našim fanúšikom a predviesť sa im v tom najlepšom svetle. Bude to naše najväčšie turné, čo sa týka celej výpravy svetiel, efektov, zvuku a veľkosti pódia - tak, aby to spĺňalo najprísnejšie európske kritériá.“ 

 Fanúšikovia sa s Teamom rozlúčia originálnym TEAMboardom

Zaujímavým spôsobom sa s Teamom chcú rozlúčiť aj ich fanúšikovia, ktorí pripravujú pre chlapcov z Teamu originálny rozlúčkový TEAMboard. Každý fanúšik Teamu a Paľa Haberu može do 20.apríla pridať svoje foto na TEAMboard cez webovú stránku teamontour.sk a precestovať tak so skupinou celé truné. Čím viac fanúšikov pošle svoju fotografiu, tým väčší bude TEAMboard. Nechajme sa teda prekvapiť.

4.5. Prievidza, Zimný štadión

5.5. Košice, Steel Aréna

11.5. Nitra, Mestská športová hala

12.5. Brezno, Zimný štadión

7.6. Bratislava,  Aegon Aréna

9.6. Martin, Zimný štadión

Všetky koncerty začínajú o 20:00 hod.

Cena/Price: od 19 Eur

Informácie a foto pre Music4U.sk poskytol Michal Očovan.

Foto: Zdenko Hanout