Horkýže Slíže sa prihovárajú fanúšikom: Voľte našu stranu!

Koncertné turné, aké tu ešte nebolo sa už blíži! Hudobné skupiny Horkýže Slíže, Konflikt, Polemic a hosť z Českej republiky kapela Sto zvířat vystúpia na jedinečnej koncertnej šnúre v ôsmich slovenských mestách. Vytvorili spolu Hudobnú stranu pre každého (HSPK) a uchádzajú sa o priazeň ľudí. Netradičné tak nie je len spojenie kapiel, ale aj kampaň, ktorú predstavili svojim fanúšikom.

Ich najnovší príhovor na fanúšikovskej stránke na Facebooku a v reklamných spotoch k turné, v ktorom vystupuje predseda HSPK a líder skupiny Horkýže Slíže Peter “Kuko” Hrivňák a Róbert “Jury” Jurányi z kapely Konflikt, by im závideli aj niektoré politické strany.

Už len podľa kampane je isté, že na turné bude o zábavu postarané. Horkýže Slíže sľubujú, že na ňom zahrajú hitovky, ktoré sa už dlho na ich koncertoch neobjavili. Do toho sa pridajú “Polemici”, členovia skupín Konflikt, Sto zvířat, ale aj veľkolepé pódiové stvárnenie v štýle Rammstein…

Za tónov slovenskej hymny dali svojim fanúšikom poriadne uletený odkaz: Vážení spoluobčania! Našu malú hudobnú krajinu čaká osudová voľba. Rozhodneme, či sa vydáme smerom zábavy, alebo dáme šancu rozpínavým silám nudy a prázdnoty. Rozhodnú o tom vaše hlasy.“ Svoj príhovor zakončili typickým volebným sloganom, ktorý si však trochu prispôsobili: Voľte zábavu, voľte Hudobnú stranu pre každého.“

Keďže každá z týchto skupín dokáže vypredávať haly, ich spojenie v rámci jedného megakoncertu bude o to väčším zážitkom. Jedinečné turné Hudobnej strany pre každého sa začína 3. februára v Handlovej, pokračuje 4. 2. v Mestskej športovej hale v Šali, po niekoľkodňovej pauze sa 10. 2. členovia HSPK presúvajú do Liptovského Mikuláša, potom 11. 2. do Považskej Bystrice, 17. 2. Ich fanúšikovia uvidia v Bardejove a o deň neskôr v Humennom. Posledné koncerty v rámci turné odohrajú 24.2. v Nitre a svoju hudobnú kampaň zavŕšia v športovej hale v Dubnici nad Váhom.

Cena vstupného v predpredajnej sieti Ticketportal je 7 €.

 

PREDVOLEBNÉ MÍTINGY HSPK:

03.02.2012 o 18:00h. Handlová – Športová hala Handlová

             04.02.2012 o 18:00h. Šaľa –  Mestská športová hala

                     10.02.2012 o 18:00h. Liptovský Mikuláš – Liptov Aréna

                          11.02.2012 o 18:00h. Považská Bystrica – Mestská športová hala

                 17.02.2012 o 18:00h. Bardejov – Mestská športová hala

                                    18.02.2012 o 18:00h. Humenné –Mestská športová hala

                                    24.02.2012 o 18:00h. Nitra – Mestská hala Nitra – Klokočina

                                  25.02.2012 o 18:00h. Dubnica nad Váhom –Športová hala

Príhovor predstaviteľov HSPK nájdete aj na tomto linku:

Informácie a foto pre music4U.sk poskytol Ján Kakaščík / PR manažér podujatia.   

Read Previous

Dark 2 – experimentálny večer U Očka je tu opäť !

Read Next

Sziget 2012: Nostalgia nebude, super kapely áno

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.