Ine Kafe domácim headlinerom hudobného festivalu Topfest 2012 !

V poradí 9.ročník hudobného festivalu TOPFEST pri Novom Meste nad Váhom pred časom zverejnil mená prvých účinkujúcich, medzi ktorými nechýbajú SLOBODNÁ EURÓPA, IMT SMILE, KONFLIKT, ANETA LANGEROVÁ, či premiérovo aj ZUZANA SMATANOVÁ.

Práve najväčší rockový festival na Slovensku, pri Novom Meste nad Váhom bol jedným z troch koncertných comebackových miest skupiny Vratka Rohoňa v roku 2010.

„Na našom festivale, sa snažíme fanúšikom ponúknuť akési rockové sviatky so skupinami, ktoré majú radi, alebo na ktoré sa dlho tešili…Iné Kafe spĺňajú jedno aj druhé. Ich občasné koncertovanie sa dá považovať za malý sviatok, takže jednoznačne patria na pódium Topfestu a ja som veľmi rád, že tu budú aj budúci rok, “ hovorí organizátor festivalu, Dušan Drobný.

Skupina IneKafe stihla tento rok naozaj dosť…Najväčšie a najúspešnejšie turné v Čechách a na Slovensku, odchod gitaristu Waya, vydanie nového albumu „Právo na šťastie“ a jeho krst nad Vysokými Tatrami na palube do posledného miesta zaplneného lietadla Boeing 737 pilotovaného Vratkom počas hodinového letu BA – PP – BA…

Krst nového CD Právo na šťastie nad Vysokými Tatrami

V sedemnástom roku existencie potešia Vratko, Forus a Dodo svojich fanúšikov na TOPFESTe, kam zavítajú aj české skupiny Škwor a Harlej. Pražská nu-metalová skupina Škwor funguje síce len nejakých trinásť rokov, ale za ten čas už stihla nahrať 6 albumov a nespočetné množstvo koncertov a turné, okrem iných aj so skupinou Kabát.

Početné množstvo slovenských fanúšikov  a desať albumov má na konte ďalší účastník budúcoročného TOPFESTu skupina Harlej prezentujúca bláznivý tzv. crazy-rock. Tieto a mnoho ďalších skvelých mien ponúkne počas prvého prázdninového víkendu 29. a 30.júna 2012 festival pri Novom meste nad Váhom.

Organizátori sa rozhodli aj pre špeciálny vianočný darček: Predpredajná akcia ponúkajúca jednodňovú vstupenku za 25€ a celofestivalovú na oba dni za 40€ je predlžená až do 1.marca!

Najrýchlejšie informácie o hudobnom festivale TOPFEST nájdete aj v roku 2012 na oficiálnej stránke festivalu  www.topfest.sk alebo sa pridajte medzi viac ako 11.700 fanúšikov na  http://www.facebook.com/topfest.sk

Predpredaj vstupenie už dnes aj na www.Ticketportal.sk!

Informácie pre music4U.sk poskytol Ján Kakaščík, PR manažér podujatia.

foto: Katarína Gočová / Zdenko Hanout

Read Previous

Bačova Fujara: V novom roku ju čaká výzva v podobe IneKafe

Read Next

Jedinečný jazzový album Nikolaja Nikitina a Luboša Šrámeka na bezplatné stiahnutie

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.