Electronic Beats hlásia týždeň vopred vypredané

Putovný festival Electronic Beats sa na Slovensko vráti po dvojročnej pauze. Aktuálne podujatie ohlásil T-Mobile na 15. októbra v klube MMC v Bratislave. Návrat slovenských fanúšikov očividne teší. Lístky sú už v tejto chvíli beznádejne vypredané.
Prvým ohláseným menom z programu bola kapela berlínskeho pesničkového experimentátora Sashu Ringa Apparat band. Napriek tomu, že sa už slovenskému publiku v tejto podobe predstavili v roku 2009 na festivale Wilsonic, prvá limitovaná séria vstupeniek sa rozpredala ešte počas letných prázdnin.Neskôr line-up doplnili dánski disco-popoví pionieri WhoMadeWho, ktorí sa predstavia v slovenskej premiére a elektronický projekt Lamb. Tí u nás koncertovali len nedávno na festivale Pohoda. V MMC však ponúknu klubovú verziu svojho vystúpenia a zdá sa, že aj ich fanúšikovia sú na ňu veľmi zvedaví.Tretie pokračovanie Electronic Beats je síce vypredané, no vstupenky sa ešte dajú získať. Treba na to však potrebnú dávku šťastia. Súťaže prebiehajú vo vysielaní Rádia_FM, na portáli Citylife.sk a na oficiálnej stránke Electronic Beats SK na Facebooku.

T-Mobile spolu s organizátormi ďakuje všetkým za prejavenú priazeň a praje príjemnú zábavu.

Informácie pre music4U.sk poskytol Marian Mitaš, PR manažér podujatia.
Read Previous

Skupina From Our Hands vyrazila na obrovské turné

Read Next

Zuzana Smatanová berie „DVERE“ maximálne osobne

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.