Vyhodnotené [na fcb]. Divokej Bill vyráža na turné: Hrajte s Music4U o 5×2 VIP vstup !!

Česká skupina Divokej Bill už o pár dní vyráža na svoje prvé samostatné turné po Slovensku. Best Of Tour sa bude konať od 4.- 26. novembra. Music4U.sk v spolupráci s chalanmi pripravilo pre fanúšikov veselej rockovej hudby prekvapenie v podobe 5x2 VIP vstupov.

Divokej Bill ide po Slovensku s turné s názvom Best Of Tour a je pravdepodobné, že väčšinu skladieb fanúšikovia budú poznať a aj sa pri nich poriadne vyspievajú, vykričia a zabavia. Na Slovákov sa Vašek a spol. môžu spoľahnúť. Aspoň podľa doterajších skúseností. „Nechci nějak slovenskejm fanouškům lichotit, ale musím říct, že mi to přijde, že ti lidi se dokážou daleko víc odšťouchnout, víc zatancovat, víc zařvat, víc do toho jít. Možná je to tím, že sme u vás tolik nehrávali, takže jsou na nás víc natěšeni. V Čechách to už máme objetý od čerta k ďáblu. Je to u vás prostě pecka.“

Kým sa turné Divokého Billa spustí, kapela bude zatiaľ spomínať iba na srandu na koncertoch, ktoré už má na Slovensku za sebou v rámci festivalov. Vašek nikdy nezabudne na to, čo na neho jedna slovenská punkáčka zakričala. „No já si pamatuju letos jeden festival, který byl úžasnej. Menoval se „Punkáči deťom.“ Tam se stala jedna velice vtipná věc. My sme prostě hráli a tam seděla punkerka pod pódiem a celý konzert řvala: Toto nie je punk. My sme jí museli dát za pravdu. Nicméně, ostatné punkáči se bavili dobře.“

Portál Music4U.sk v spolupráci s kapelou Divokej Bill má pre vás pripravené 5×2 VIP vstupov na niektorý z týcho energických koncertov. Stačí, ak nám správne odpoviete na súťažnú otázku a môžete sa stať jedným z výhercov. Súťaž trvá do 23. novembra 2011.

Koľko miest prejde skupina Divokej Bill v rámci svojho novembrového prvého samostatného turné na Slovensku?

a) 12

b) 13

c) 14

Svoje odpovede posielajte na emailovú adresu sutaz (zavinac) music4u (bodka) sk s predmetom Sutaz s Divokym Billom. K odpovedi, prosím, pripíšte svoje meno a priezvisko, telefónne číslo a mesto, v ktorom by ste sa chceli koncertu zúčastniť.