Lenny Kravitz vystúpi v novembri vo Viedni!

Ak sa ktosi objaví v Simpsonovcoch a naspieva duet s Mikom Jaggerom, nebude to len tak hocikto. Lenny Kravitz je s jeho talentom a charizmou autorom množstva svetových hitov, živou ikonou a ešte stále aj sex symbolom. Štvornásobný víťaz Grammy rozpáli v piatok 18. novembra viedenskú Stadthalle!

Lenny si pred troma rokmi podmanil aj publikum v Bratislave, v roku 2009 zasa potešil Košice. Tentokrát predstaví vo Viedni aj zbrusu nové skladby. Horúci singel "Stand" z pripravovaného CD "Black and White America" uzrel svetlo sveta práve v týchto dňoch. Celý nový album vychádza v USA 30. augusta, vzápätí príde aj na starý kontinent.

Vyše dvadsať rokov na hudobnej scéne zmapuje album so symbolickým názvom. Lenny sa od počiatkov svojej kariéry pohybuje na hranici medzi "black and white" muzikou. Nezameniteľné gitarové riffy, bluesové cítenie, funková rytmika a vždy niečo navyše z neho spravili skutočnú ikonu. Cenami ovenčené hity Are you gonna go my way, Rock and Roll is dead, Fly away, American Woman, Again či Dig in doplní miláčik (aj) ženského publika o celkom nové veci. Navyše sľubuje šou s nevídanou scénou, takže sa je naozaj na čo tešiť.

Lenny Kravitz - Believe

[youtube]zLDIcIrZO8Y[/youtube]

ňSilný november vo Viedni potvrdí len 3 dni po Kravitzovi ďalšia superstar - v tej istej hale dá koncert George Michael! Vstupenky na všetky podujatia z produkcie Skalar music sa na Slovensku predávajú exkluzívne v sieti Eventim. Kompletný program akcií nájdete aj na oficiálnej stránke www.skalarmusic.at.

Vstupenky: http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/lenny-kravitz-wien-wiener-stadthalle-halle-d-97759/event.html Ďalšie podujatia: James Blunt, 7. júl 2011, Burg Clam Jack Johnson, 28. júl 2011, Wiesen Otakringer Arena Chippendales, 4. október, Stadthalle Wien Jean Michel Jarré, 17. november, Stadthalle Wien George Michael, 21. november, Stadthalle Wien Viac info: http://www.skalarmusic.at http://www.facebook.com/skalarmusic Informácie pre music4U.sk poskytol Tomáš Holetz/Skalar music. foto: Zdenko Hanout