Zahraj si na festivale LET IT ROLL Slovakia!

Chcete si zahrať na festivale Let It Roll Slovakia, po boku známych mien z celého sveta a pred ľuďmi, ktorí majú drum&bass radi tak ako vy? Ak áno, Let It Roll v spolupráci s dnb.sk, túto možnosť ponúka dvom DJom z vás.Stačí, ak do 20. mája pošlete e-mail s predmetom „DJ SET“ na adresu sutaz@letitroll.sk, v ktorom sa bude okrem vášho Djského pseudonymu nachádzať aj link na stiahnutie drum&bass setu, ktorý namixujete na gramofónoch alebo CD playeroch. (Uploadnite ho na niektorý z vašich obľúbených serverov na zdieľanie dát napr. sendspace.com, soundcloud.com…).

Čo treba urobiť, aby sa zaslaný set dostal ďalej priamo do súťaže?

Treba splniť podmienku, ktorou je, aby sa jeho dĺžka pohybovala od 20 – 25 minút a popremýšľať aj nad výberom skladieb, pretože dvaja víťazi sa postavia za gramofóny v sobotu na [[[Trident stage už od 14:00 a tak budú práve oni v hodinových setoch otvárať druhý festivalový deň!

Organizátori Let It Roll Slovakia po vypočutí zaslaných setov, vyberú najlepšie z nich, ktoré sa dostanú do druhého kola, ktoré prebehne priamo na serveri dnb.sk. Druhé kolo bude spustené niekoľko dní po uzávierke prvého. V tom už ale bude môcť zahlasovať za najlepší set každý z vás. Vďaka tejto možnosti si môžete vybrať to, čo sa vám najviac páči a dotvoriť si tak festival podľa vlastného vkusu.

Čakáme na súťažné sety…!!! 🙂

Viac info na: www.letitroll.sk, www.dnb.sk

Informácie a foto pre music4U.sk poskytol Jozef Šiarik.

Read Previous

Beseda u Bigbítu: festival pořádaný z čiré radosti bude na Slovácku už podevatenácté

Read Next

Hlavními hvězdami newyorské scény na Colours of Ostrava Jon Hassell, Roy Ayers a Kyp Malone [+video]

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.