Limp Bizkit, Dream Theater, The Hives aj Disturbed rozpália letnú Viedeň!

U našich juhozápadných susedov žije hudobná scéna cez leto nielen festivalmi, ale aj kvalitnými klubovými a open air koncertami. Viedeň ponúka pestrú paletu podujatí, ktoré sú teraz na Slovensku ešte  dostupnejšie!

Jedno z veľkých lakadiel bude skupina Limp Bizkit

Zrejme k najväčším lákadlám budú patriť vystúpenia skupín Limp Bizkit, Disturbed či Dream Theater. Počas júna a júla sa zhodne predstavia v rovnakom priestore - v klube Planet.tt Gasmoter. Známy kultúrny stánok sa nachádza na okraji Viedne neďaleko diaľnice. Aj vďala polohe je vyhľadávaným a obľúbeným miestom návštevníkov hudobných akcií zo Slovenska, Čiech i Maďarska.

Milovníci open air koncertov si už teraz môžu brúsiť zúbky na The Hives či vystúpenie Jeff Becka, ktorých čaká v júni viedenská Arena Open Air. Na druhej strane - takmer rozprávkové prostredie čarovného Wiesenu južne od Viedne bude hostiť aktuálne jednu z najžiadanejších alternatívnych kapiel - Arcade Fire. V hanbe počas začínajúceho sa leta nezostanú ani Slováci. Viac než dôstojným reprezentantom na viedenskej scéne budú už 9. júna bratislavskí From our Hands. Na pódiu sa "potlačia" spolu s americkým objavom VersaEmerge.

Vstupenky na všetky podujatia z produkcie Skalar music sa na Slovensku predávajú exkluzívne v sieti Eventim. Kompletný program akcií nájdete na oficiálnej stránke www.skalarmusic.at.

Vybrané podujatia:

- DISTURBED, Special Guest: SEVENDUST, CALIBAN, 7. Jún, Planet.tt Gasometer Wien

- VERSAEMERGE feat. FROM OUR HANDS, 9. Jún, Chelsea Wien

- THE HIVES, 16. Jún, Arena Open Air Wien

- ROB ZOMBIE, 20. Jún, Planet.tt Gasometer Wien

- ARCADE FIRE, 22. Jún, Ottakringer Arena Wiesen

- LIMP BIZKIT 5. Júl, Planet.tt Gasometer Wien

- SKINDRED 7. Júl, Flex Wien

- DREAM THEATER 27. Júl 2011 Planet.tt Gasometer Wien

Vstupenky: http://www.eventim.sk

Viac info: http://www.skalarmusic.at a http://www.facebook.com/skalarmusic

Informácie pre music4U.sk poskytol Tomáš Holetz. foto: Zdenko Hanout / Skalar music