Festival LET IT ROLL Slovakia prináša aj kvalitných MCs !

K drum&bassu neodmysliteľne patria aj harcovníci  s mikrofónmi v ruke, tzv. Mcs. Tí samozrejme nebudú chýbať ani na najväčšom festivale LET IT ROLL, ktorý sa odohrá cez víkend 24. – 25. Júna 2011 v rekreačnom stredisku Duchonka.

Organizátori tentoraz stavili na mená, ktoré na Slovensku ešte nevystupovali. Prvým z nich je známy anglický MC DARRISON. Tento uznávaný MC spolupracoval s producentmi ako Dj Fresh (jeho hlas sa objavil v hitovke All That Jazz), s Ed Rush & Optical, Netsky alebo DC Breaks. Druhým je pomerne ešte nové, avšak čím ďalej už nie len v Anglicku obsadzovanejšie meno. Dvorný spolupracovník dua Sigma, chlapík s výrazným flow-om – MC CARASEL.

LET IT ROLL, ako už medzinárodný projekt, navyše prináša možnosť výhodne zažiť jeho atmosféru hneď dva krát!!! Najskôr na jeho slovenskej verzii  a následne o necelý mesiac v jeho domovskej českej lokácii na Pískovni Oplatil. Pripravené sú totiž combo vstupenky na oba festivaly SK + CZ za naozaj špeciálne ceny. Takto bude možné na dvoch veľkých eventoch vidieť naozaj ešte omnoho početnejší súpis drum’n’bass umelcov!

DJ Fresh Ft. MC Darrisson – All That Jazz

Netsky – Escape ft. MC Darrison

K extra silnému dj-line-upu festivalu takto pribudli ďalší kvalitní účinkujúci, ktorí celkovo zaručujú drum&bass show akú Slovensko zaručene ešte nezažilo!

LET IT ROLL open air Slovakia

24.-25. 6. 2011

Duchonka (Prašice) / Slovakia

potvrdený line-up:

LONDON ELEKTRICITY [uk]

NETSKY [belgium]

DJ FRESH [uk]

ED RUSH & OPTICAL [uk]

JOHN B [uk]

MATRIX + FUTUREBOUND [uk]

BLACK SUN EMPIRE [nl]

SIGMA [uk]

THE PANACEA [germany]

METRIK [uk]

B-COMPLEX [sk]

NO MONEY [cz]

L PLUS [sk]

MC DARRISON [uk]

MC CARASEL [uk]

Viac info: www.letitroll.sk

Buďte informovaní medzi prvými aj na Facebooku, pridajte sa k fanúšikom stránky festivalu na adrese: http://www.facebook.com/letitrollsk a potvrďte svoju účasť na udalosti: http://www.facebook.com/event.php?eid=192520517454661&ref=ts

Informácie a foto pre music4U.sk poskytol Jozef Šiarik, PR manažér podujatia.

Read Previous

Na Topfeste Korpiklaani z Fínska a návrat ATB !

Read Next

A4 nultý priestor prichádza s májovým programom !!