Festival Let it rol Slovakia prinesie aj známe dvojice !

Už teraz skvelý line up slovenskej verzie drum&bass festivalu LET  IT ROLL nie je ešte stále uzavretý. K doposiaľ zverejneným menám totiž pribudli ďalšie stálice svetovej scény, tentoraz však vo forme dvoch silných producentských tandemov.

Prvou dvojicou je bezpochyby jedna z najlegendárnejších na scéne. Londýnski producenti, ktorých pozná azda každý fanúšik tanečnej hudby, typickí svojim  Virus sound-om. Reč nemôže byť o nikom inom  ako o nerozlučnej dvojke ED RUSH & OPTICAL !

Druhým producentským duom, reprezentujúcim stále úspešnejšie vydavateľstvo Viper recordings bude MATRIX & FUTUREBOUND. Tí okrem iného na festival privezú úplne čerstvý materiál z pripravovaného druhého štúdiového albumu, ktorý zaiste nadviaže na megaúspešný predošlý titul Universal truth. (Zaujímavosťou tejto kombinácie producentov bude i to, že pôjde zároveň aj o rodinné party stretnutie, pretože dj Optical a dj Matrix sú priami súrodenci 🙂

Aj vďaka týmto štyrom menám  celkový zoznam zahraničných headlinerov už teraz jednoznačne predurčuje LET IT ROLL Slovakia na jednu z najzásadnejších tanečných udalostí tohto roka !!!

LET IT ROLL open air Slovakia

24.-25. 6. 2011

Duchonka (Prašice) / Slovakia

potvrdený line-up:

LONDON ELEKTRICITY [uk]

NETSKY [belgium]

DJ FRESH [uk]

ED RUSH & OPTICAL [uk]

JOHN B [uk]

MATRIX + FUTUREBOUND [uk]

BLACK SUN EMPIRE [nl]

SIGMA [uk]

THE PANACEA [germany]

METRIK [uk]

B-COMPLEX [sk]

L PLUS [sk]

LET IT ROLL, ako už medzinárodný projekt, navyše prináša možnosť výhodne zažiť jeho atmosféru hneď dva krát!!! Najskôr na jeho slovenskej verzii  a následne o necelý mesiac v jeho domovskej českej lokácii na Pískovni Oplatil. Pripravené sú totiž combo vstupenky na oba festivaly SK + CZ za naozaj špeciálne ceny. Takto bude možné na dvoch veľkých eventoch vidieť naozaj ešte omnoho početnejší súpis drum’n’bass umelcov!

Viac info: www.letitroll.sk

Buďte informovaní medzi prvými aj na Facebooku, pridajte sa k fanúšikom stránky festivalu na adrese: http://www.facebook.com/letitrollsk a potvrďte svoju účasť na udalosti: http://www.facebook.com/event.php?eid=192520517454661&ref=ts

Informácie a foto pre music4U.sk poskytol Jozef Šiarik, PR manažér podujatia.

Read Previous

Ikona Ragga General Levy na Uprisingu!

Read Next

Posledné tri koncerty Bártu a Balzara s programom Theyories

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.