HOSPITALITY night na festivale LET IT ROLL Slovakia !

Momentálne najprestížnejšia drum and bass party značka Hopitality po prvý krát zavíta aj na Slovensko a to práve na festival LET IT ROLL. Jeden večer na jeho hlavnom pódiu bude totiž patriť práve početnej partii djs reprezentujúcich vydavateľstvo s nemocnicou v logu.

Anglický label Hospital sa môže pochváliť jednoznačne najpočetnejšími úspechmi v rôznych svetových anketách. Za spomenutie určite stojí tohtoročné udeľovanie  British Drum & Bass Awards 2011, kde jeho team celkovo získal prvenstvo až v ôsmich v hlavných kategóriách! Kubová značka  Hospitality napĺňa eventy po celom svete a teraz konečne prichádza čas zažiť jej atmosféru aj na Slovensku.

Na čele, ako otec celého projektu, nesmie chýbať mr Tony Colman aka LONDON ELEKTRICITY.  Z Belgicka pricestuje v súčasnosti asi najrýchlejšie rastúca megahviezda DJ NETSKY, ktorý bol v už spomínanej ankete bezkonkurenčne najúspešnejším účastníkom (4 prvé miesta). Ďalej do tejto zostavy zapadá dvojica SIGMA a samozrejme aj domáci reprezentant vydavateľstva B-COMPLEX.

Celkový festivalový line up už teraz jednoznačne predurčuje LET IT ROLL Slovakia za jednu z najzásadnejších tanečných udalostí roka a to jeho rozširovanie o ďalšie kvalitné mená zďaleka nekončí…

LET IT ROLL open air Slovakia

24.-25. 6. 2011

Duchonka (Prašice) / Slovakia

potvrdený line-up:

LONDON ELEKTRICITY [uk]

NETSKY [belgium]

DJ FRESH [uk]

JOHN B [uk]

BLACK SUN EMPIRE [nl]

SIGMA [uk]

THE PANACEA [germany]

METRIK [uk]

B-COMPLEX [sk]

L PLUS [sk]

LET IT ROLL, ako už medzinárodný projekt, navyše prináša možnosť výhodne zažiť jeho atmosféru hneď dva krát!!! Najskôr na jeho slovenskej verzii  a následne o necelý mesiac v jeho domovskej českej lokácii na Pískovni Oplatil. Pripravené sú totiž combo vstupenky na oba festivaly SK + CZ za naozaj špeciálne ceny. Takto bude možné na dvoch veľkých eventoch vidieť naozaj ešte omnoho početnejší súpis drum’n’bass umelcov!

Viac info na www.letitroll.sk

Buďte informovaní medzi prvými aj na Facebooku, pridajte sa k fanúšikom stránky festivalu na adrese: http://www.facebook.com/letitrollsk a potvrďte svoju účasť na udalosti: http://www.facebook.com/event.php?eid=192520517454661&ref=ts 🙂

Informácie a foto pre music4U.sk poskytol Jozef Šiarik.

Read Previous

Něžné irské tóny na Colours of Ostrava: Clannad a Lisa Hannigan

Read Next

Lil´Phil: Miňa Kereša mám veľmi rád … je mi ako „biely brat“

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.