Festival Let It Roll Slovakia zverejňuje prvé mená !

Slovenská verzia úspešného drum´n´bass festivalu Let It Roll, ktorá sa odohrá 24.-25 júna v areáli rekreačného strediska Duchonka, predstavuje prvé potvrdené mená svojho jedinečného hviezdneho programu.

Prvým  headlinerom  bude bývalý člen bad company , spolumajiteľ labelu breakbeat kaos, autor megahitv ako „Gold Dust“ či „Hypercaine“  DJ FRESH. Jeho vystúpenie na festivale bude satisfakciou, za jeho nečakanú neprítomnosť na decembrovej party [[[TRIDENT. Ďalšou lahôdkou bude bezkonkurenčná show JOHNa B, prezentujúceho vlastnú značku beta recordings s neopakovateľne svojským performance, ktoré určite netreba zvlášť predstavovať. Tvrdší holandský sound odzneje v podaní už legendárnych BLACK SUN EMPIRE, ktorí okrem trackov najnovšieho albumu Light and wires naplnia soundsystém aj staršími osvedčenými hutnými skladbami. Pre ešte silnejšie nátury je pripravená lahôdka v podaní špecifického zjavu na hudobnej scéne, nekompromisný nemecký dj a producent s kovovým úsmevom PANACEA určite roztrhá v zuboch kompletne celý dancefloor. O niečo mladších zástupcov na scéne bude prezentovať skvelé duo SIGMA, a produkčne stále úspešnejší zástupca vydavateľstva Viper recordings METRIK. Samozrejme k týmto prvým potvrdeným zahraničným headlinerom  boli priradení aj plnohodnotní reprezentanti slovenskej scény a to menovite producenti B-COMPLEX a L PLUS.

B-Complex: Questions

Nezostáva nič iné ako sa na posledný júnový víkend začať tešiť a to s vedomím, že sa tento skvelý  line up bude ešte výrazne rozširovať !

LET IT ROLL open air Slovakia

24.-25. 6. 2011

Duchonka (Prašice) / Slovakia

Prvý potvrdený line-up:

DJ FRESH [uk]

JOHN B [uk]

BLACK SUN EMPIRE [nl]

SIGMA [uk]

THE PANACEA [germany]

METRIK [uk]

B-COMPLEX [sk]

L PLUS [sk]

LET IT ROLL, ako už medzinárodný projekt, navyše prináša možnosť výhodne zažiť jeho atmosféru hneď dva krát!!! Najskôr na jeho slovenskej verzii  a následne o necelý mesiac v jeho domovskej českej lokácii na Pískovni Oplatil. Pripravené sú totiž combo vstupenky na oba festivaly SK + CZ za naozaj špeciálne ceny. Takto bude možné na dvoch veľkých eventoch vidieť naozaj ešte omnoho početnejší súpis drum’n’bass umelcov!

Viac info na www.letitroll.sk

Buďte informovaní medzi prvými aj na Facebooku, pridajte sa k fanúšikom stránky festivalu na adrese: http://www.facebook.com/letitrollsk a podvrďte účasť na udalosti: http://www.facebook.com/event.php?eid=192520517454661&ref=ts

Informácie a foto pre music4U.sk poskytol Jozef Šiarik „Ffractal“, PR manažér podujatia.
video:youtube.com

Read Previous

Na slovenské minitour sa chystá Chiki liki tu-a a Myster Mobius!

Read Next

Na skupinu Kabát bolo zvedavých viac ako 17 000 slovenských fanúšikov !!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.