VYHODNOTENÉ: Vyhrajte dvoj-CD IneKafe – Najlepších 15 rockov!

Vianoce sú síce za nami, no to neznamená, že Music4U pre Vás má pod stromčekom ešte pár prekvapení. Zapojením sa do tejto súťaže hráte o 3 x CD od IneKafe - Najlepších 15 rockov.

Napriek tomu, že sa skupina v roku 2006 rozpadla, zostala naďalej populárna. Na veľký tlak fanúšikov v roku 2008 odohrali jeden koncert na Slovensku a jeden v Českej republike. Záznam z koncertu v Prahe vyšiel aj na DVD s názvom Live in Praha. Po vydaní „bestofky“ na začiatku tohto roku sa neočakávala ďalšia činnosť kapely, no nátlak fanúšikov neutíchal , a preto chalani ohlásili oficiálny comeback s občasným klubovým vystupovaím. Combeckovým singlom sa stala skladba Deja vu.

Dňa 24. mája vydala kapela výberovku na oslavu pätnásťročnej existencie s názvom Najlepších 15 rockov. Na vydanom dvoj-CD sa nachádza 21 originálnych verzií skladieb z albumov Čumil, Príbeh či Je tu niekto? Na druhom sa nachádza osem unplugged verzií a dve live nahrávky z ich pražského koncertu. Na skladbe Je tu niekto? im zborovo zaspievali samotní fanúšikovia.

Ak sa chcete stať majiteľom tejto „bestofky“, stačí, ak nám do 22. februára 2011 odpoviete na úlohu:

Vymenujte aspoň troch interpretoch, ktorí sa podieľali na unplugged CD IneKafe!

Svoje odpovede posielajte na mailovú adresu sutaz@music4u.sk s predmetom Sutaz s IneKafe – CD. K odpovediam, prosím, pripíšte aj svoju adresu, na ktorú CD poputuje.

IneKafe: Deja vu

[youtube]BhxwRk9XYKc[/youtube]

A máme tu malú zmenu a to, že výhercovia získavaju každý po 1 x DVD Iné kafe: Live In Praha 2009

VÝHERCOVIA :

1. Peter Juršinský

2. Klaudia Gorbičová

3. Jana Tomaková

VÝHERCOM GRATULUJEME !

video: Youtube.com

Tags: , , , ,