Zuzana Smatanová sa chystá na svoje jesenné Gemini Joj Tour 2010

Zuzana Smatanová, 5-násobná zlatá Slávica a najúspešnejšia slovenská speváčka súčasnosti vyráža na veľké turné po športových halách. Zuzana spolu so svojou kapelou, pripravila pre fanúšikov v ôsmych slovenských mestách niekoľko hudobných prekvapení, ale aj špeciálne videoprojekcie a svetelnú šou.

Okrem skladieb z aktuálneho albumu Gemini odznejú aj staršie skladby, ktoré na koncertoch bežne nehráva, ale samozrejme aj jej najväčšie hity, ktorých má neúrekom.Na turné, v rámci ktorého navštívi všetky kúty Slovenska, si speváčka prizvala aj hostí.

Svoj aktuálny hit Čo má prísť, príde zaspieva spolu s Petrom Cmorikom. Okrem neho sa na pódiu predstavia Adam Ďurica a Bystrík.

Vstupenky na koncerty sú v predaji prostredníctvom siete Ticketportal. Viac na stránke: www.zuzanasmatanova.sk Termíny Gemini Joj Tour: 18.11. – Michalovce, ŠH 1.BK 19.11. – Bardejov, ŠH Mier 20.11. – Banská Bystrica, ŠH Štiavničky 21.11. – Košice, Infiniti aréna 28.11. – Púchov, Športová hala 2.12. – Bratislava, ŠH Pasienky 3.12. – Martin, ŠH Podháj 4.12. – Poprad, Poprad aréna Informácie pre music4U.sk poskytla Silvia Turnerová, PR manažéreka podujatia. foto Zdenko Hanout