Cypress Hill na Hodokvase: Vyše 80 strán požiadaviek!

PIEŠŤANY / BRATISLAVA – Jedna z najväčších hviezd letného Hodokvasu – Cypress Hill – plánuje na piešťanskom letisku veľkolepú žúrku a pripravujú sa na ňu už teraz. Ich požiadavky, ktoré nedávno zaslali organizátorom, majú vyše 80 strán a okrem technických parametrov pre koncert je v nich rozpísané všetko potrebné pre skutočne bujarú párty!

V šatni skupiny Cypress Hill to bude na Hodokvase vyzerať ako v solídne vybavenom bare. Trojčlenná skupina príde v sprievode perkusionistu a 8-členného manažmentu. Okrem štandardných požiadaviek ako sú kožené kreslá, zrkadlá, vlastné chladničky a hi-fi audio technika, však majú mimoriadne nároky na catering. Občerstvenie pre 4-člennú kapelu bude pozostávať z nasledovného: po kartóne pív Budweiser a Corona extra, fľaša Mondave, dve fľaše vodky Grey Goose, fľaša Tequila Silver, fľaša Hennesey, kartón pomarančového a kartón ríbezľového džúsu, kartón energetického nápoja, 6 krát balené Capuccino, celozrnný chlieb, veľké balenie čerstvej tortilly, veľké balenie zemiakových čipsov, veľké balenie salsy. K tomu všetkému sklenené poháre na víno a 30 veľkých bielych uterákov. Garanciou skvelej párty je aj fakt, že kapela Cypress Hill sa netají svojou náklonnosťou k fajčeniu marihuany a patrí k popredným bojovníkom za legalizáciu užívania tejto omamnej látky.

Hodokvas 08 vypukne na letisku v Piešťanoch už 4. júla a okrem Cypress Hill sa môžu návštevníci tešiť na koncerty kultových Sex Pistols, kontroverzného I AM X, tanečných Visionary Underground, ale aj domácich skupín Polemic, Slobodná Európa, Karpina, PPE či HT.

Vstupenky:

V predaji v sieti Ticketportal sú dvojdňové permanentky na Hodokvas za 1.299,- Sk, jednodňové lístky za 999,- Sk. Držitelia kariet ISIC, ITIC a Euro 26 môžu získať permanentku na Hodokvas za sympatických 1.150,- Sk. Vstupenky sú na Slovensku a v Čechách v predaji v sieti Ticketportal, v Českej republike a na Morave získate vstupenky aj v sieti Ticketpro. V Rakúsku a Nemecku vstupenky získate v sieti Oeticket.

Viac info:

www.hodokvas.sk

www.myspace.com/hodokvas

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.